Неколку стручни совети од Виолета Димова и спа центар Виола

од  |  0 коментари

Акo се прашувате зошто треба да не посетите?

Затоа што наша задача е да ја надополниме вашата убавина… Spa и beauty centar-от Viola е специјализиран исклучиво за нега на лице, тело и коса со препарати и апарати со најнапредна технологија.

Оттука на природен начин нудиме решенија за здрав и прекрасен изглед.

Како до позитивна енергија?

Понекогаш ни е потребно да се одвоиме од секојдневното опкружување, да се одалечиме од стресот кој секојдневно не опкружува и да си посветиме време на себе си како на надворешната така и на внатрешната убавина.

Она што треба да го очекувате од нас е да ги решаваме вашите естетски побарувања:

Намалување на вишокот килограми, отстранување на целулит, зацврстување и обликување на тело, третмани на лице против бори, третмани на лице за опуштен тонус, третмани против акни, отстранување на несакани влакна на цело тело, професионална шминка, здрава и негувана коса, здрави и негувани нокти, масажи на тело за сјаен , мазен изглед на вашата кожа.

Драги клиентки на сето ова работи високо образован кадар со долгогодишно искуство.

Нашето мото е. Бидете задоволни од себеси и вашата убавина вечно ќе трае. Посетете не и закажете бесплатна консултација.