Парчиња облека што секоја жена треба да ги има

од  |  0 коментари

Сите сакаме да имаме огромен и прекрасен ормар, со скапи и убави модни парчиња. Но, доколку во него ги немаме основни парчиња облека, тешко ќе ги направиме идеална комбинација. Затоа секоја жена потребно е да ги има овие основни парчиња облека кои не излегуваат од мода подолго време.

Квалитетен пар фармерки

Квалитетен пар фармерки

Кратка кожна јакна

Кратка кожна јакна

Црно сако

Црно сако

Класичен trench мантил

Класичен trench мантил

Тексас јакна

Тексас јакна

Краток црн фустан

Краток црн фустан

 

Класична бела кошула

Класична бела кошула

Впечатлива суќна

Впечатливo здолниште

Лесен долг фустан

Лесен долг фустан