Трендови на летни сандали- време е да се забавувате со сопствениот стил

од  |  0 коментари

Веќе се збогувавме со топлите чизми, време е да им кажеме добредојде на сандалите. Сезоната за отворени сандали е официјално отворена па затоа еве неколку трендови на обувки кои ќе бидат тренди за лето.
Без разлика дали се работи за млади госпоѓици или дами, ремчињата, врвките, широката штикла, или рамната пета како и перфорираните сандали ќе бидат избор за секого.

Од пастелни бои, металик нијанси и комбинирани неколку бои, постојат толку многу опции за обувки со кои може да експериментирате и да се забавувате.

Погледнете го нашиот избор…

Овие но и уште многу други модели се дел од најновата колекција на Пеко .

Посетете ги нивните продавници и уживајте во шопингот.