Брза и лесна фризура за секоја пригода

од  |  0 коментари

Дали посакувате идеа за совршена фризура за секаква прилика? Ние денес ви нудиме алтернатива за денска, вечерна па дури и фризура за посвечена прилик,а која можете да си ја направите сами за многу краток временски, период , а во исто време да изгледате средено,убаво и софистицирано.
Потребни ви се:

– лак за коса

-спреј за сјај на косата

– шноли и ластик за коса

– чешел и огледало

2

3

4