#Дел 3 Модни трендови- “Уличен шик”

од  |  0 коментари

Потребни ви се идеи како да се облечете во склоп на секојдневниот изглед, а сепак да бидете модерни и во тренд за сезоната есен- зима. Погледнете кои стилови на “Уличен шик” и модни парчиња ги носат модните блогерки и пробајте да ги следите нивните совети. Еве неколку изгледи со кои ќе ви ја поттикнеме имагинацијата за она што можете да го искористите од вашата гардероба за да изгледате по примерот на прикажаните фотографии  во галеријата. Уживајте!

 

[facebook][Google]