Мирисни ноти што секоја дама и девојка ќе ги посака – Prefer

од  |  0 коментари

Prefer парфимираниот мист содржи парфемско масло како и парфемот но во помала концентрација.
Пакувањето на парфимираниот мист е значително поголемо,па вашата омилена нота може да ја нанесувате и неколку пати дневно.
Мирисот на телото ќе биде нежен и дискретен, а кожата на телото ќе остане хидрирана и негувана.

15129730_994604930668309_231660793_n 15151496_994604784001657_812793645_n15139607_994604887334980_1956438238_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OCEAN OF LOVE – Женствен и неодолив, со ноти од зелена мандарина, воден јасмин и ѓумбир.

DEEP MISTERY – Привлечен и елегантен, со ноти од лотос, магнолија, мошус и нара.

SWEET DESIRE – Опоен и префинет со ноти од црна рибизла и ирис, во комбинација со ванила и цвет од портокал.

PURE FANTASY – Заводлив и освежувачки, со свежи ноти од јаболко и кедар,во комбинација со бела ружа, јасмин и бамбус.

DREAM PASSION – Гламурозен и сензуален, со ноти од лотос, бамбус и круша.

15039639_635603196641620_8989535384571323578_o

Достапни низ DM маркети и САРАЈ Маркети во Скопје и во Куманово во Маркет Сулејман! За останати продажни места низ Македонија кликнете на линкот: https://www.facebook.com/Prefer-417569231778352/app/1603124813304404/