Модата на овогодинешната afterparty на Victoria Secret Fashion Show

од  |  0 коментари

Заинтересирани сте во што се пресоблекоа Ангелите на Викторија Сикрет по завршувањето на шоуто?Она што беше актуелно на розевиот тепих на Викторија Сикрет беше црно-белата тематика . Гостите и Англеите заблескаа во совршен0 -опуштени црно-бели комбинации, а некои пак беа зад себе не го заборавирај гламурозниот стил и повторно си се придржаа на него.   Да не должиме многу, погледнете низ фотографии како изгледаше модата на овогодинешната afterparty забава.

taylor-swift-victorias-secret-fashion-show-after-party-fashion-gty-lead

lily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-06lily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-20lily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-14lily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-05


alessandra-ambrosio-vs-fashion-show-after-party-1-gtyadriana-lima-vs-fashion-show-after-party-1-gtykate-grigorieva-vs-fashion-show-after-party-1-gtylily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-04lily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-03josephine-skriverv-vs-fashion-show-after-party-1-gtycandice-swanepoel-vs-fashion-show-after-party-frnt-1behati-prinsloo-vs-fashion-show-after-party-12lily-aldridge-doutzen-kroes-victorias-secret-after-party-08