Најдобрите парфеми за НЕА и за НЕГО како подарок за Нова Година

од  |  0 коментари

Немате идеа што да поклоните за Новата Година? Најпрактичен, а можеби и најстилски поклон е да изберете парфем за неа или за него, затоа што со парфемите како подарок а особено ако се со одличен мирис никогаш нема да погрешите. Еве ви и неколку идеи:

 За НЕА:

gucci-by-gucciimages (3)

Best-Perfumes-for-Women-in-2013

sweet_summer_perfume_by_Escada-600x597

Chloe

За НЕГО

Ferrari-Black-By-Ferrari-For-Men

guess-seductive_0-600x400qrbvshop-men-s-fragrances-in-pierre-728855-600x637

Paco Rabanne 1 Million Intense

Boss-Bottled-Perfume-for-Men_3

Дали имате омилен од избраните, и кој би го подариле?