Направи сам луксузни ”бомби за бања”

од  |  0 коментари

На уживањето му нема крај со најновиот тренд за бања – бомби за када.
Мирисаат одлично, креираат луксузна пена, се топат на допир на вода, а вашата кожа ја прават нежна и мека.
Доколку сакате вистински да уживате во кадата тогаш подгответе ги и дома овие прекрасни ”бомби” за бања.


Дали ви се допадна идеата?
За што следно би сакале со вас да споделиме совет?
Следете не и на Facebook