Матурски попусти во продавниците на Пеко

од  |  0 коментари

Матурата е период од животот на средношколците во кој тие се збогуваат со школските клупи и се подготвуваат за полнолетството. Овој период е една нова етапа во нивниот живот како возрасни – а затоа и прославите на матурските забави се едни од најгламурозните настани.
Гламур, елеганција, префинетост ….

Што ќе биде модерно оваа сезона, а што не,  разгледавме низ модерниот избор на елегантни обувки во продавниците на Пеко што воедно е и само мал дел од големиот асортиман во нивната колекција пролет-лето 2017.

Пеко, матурантите но и сите свои потрошувачи ги почести со матурски попуст од -20%, затоа драги читатели топло ви препорачуваме и вие да ги посетите.