Металик нокти- тренд за нокти кој мора да го испробате

од  |  0 коментари

Доколку сте љубител на гел нокти или пак оваа техника професионално ја работите тогаш не дозволувајте да ве одмине еден од најпопуларните трендови ова лето -металик ноктите.
Како се прават?
Погледнете во следното видео: